O autorovi

Zdeněk Sečka

Před třemi letyNarozen v roce 1955
Bytem v Havířově Šumbark

Abstinent od 3.září 2009
Třikrát debakl, třikrát na ulici.

Kontakt: mail.abstinent@websnadno.cz

Průřez životem:

Střední ekonomická škola v Havířově. Programátor, Provozní programátor, Systémový prográmátor, Analytik programátor, vedoucí vypočeního střediska, konsorcium - vedoucí systémové analýzy ... chlast .... ulice ... 3x recidiva, To znamená třikrát ulice, a třikrát nový život. Teď po čtvrté.

Prohlášení

Je mi smutno, když píši tyto řádky, ale napsat je musím. Našli se mezi čtenáři-nečtenáři velmi zajímaví lidé. Někteří jsou přesvědčeni, že vydělávám na lidském neštěstí.... nebudu to dál rozmazávat a proto uvádím následující:  

Tyto stránky jsou psány otevřeně a v celé pravdě tak jak jsem svůj život prožil nebo prožívám. Smyšlené není ani jedno slovo. Pokud píši domněnky nebo úvahy tak tento text označím. Citace autorů je označena také. Prosím tedy o respektování obsahu těchto stránek už jen s ohledem na tu skutečnost, že to není "vydělávající blábol", kterých je na internetu po pravdě dost. Doplňuji toto prohlášení o informace z předešlé stránky. Jsem v evidenci Pracovního úřadu Havířov a pobírám dávky hmotné nouze na živobytí a příspěvek na bydlení. Pouze díky sponzorství serveru WebSnadno.cz mohu tyto stránky tvořit a provozovat, protože nenašetřím na roční poplatek.


Pokud nyní kroutíte hlavou nad lidskou hloupostí, tak je vše v pořádku. V opačném případě nemusíte číst dál.

Jen si zakruťte - cítím se hned lépe - funguje to. Díky.